ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Delphin

Delphin CAPRI Tele NXT 240cm/60g

(3)

Dobře známý a u velkého množství rybářů oblíbený teleskopický prut CAPRI tentokrát přinášíme s několika vylepšeními a designovými úpravami pod ...

629.00 Kč 914 Kč

519.83 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : PrutDelphinCapriTeleNxt24060g

Delphin CAPRI Tele NXT 240cm/60g

Dobře známý a u velkého množství rybářů oblíbený teleskopický prut CAPRI tentokrát přinášíme s několika vylepšeními a designovými úpravami pod názvem CAPRI Tele NXT.


Základem prutu je osvědčený blank sestávající z teleskopických dílů, které po vysunutí spolehlivě pracují jako jeden celek, což jej předurčuje ke zdolávání různých překážek, ať už půjde o silové souboje s kapry, nebo nahazování.


Jednotlivé díly jsou vybaveny pevnými dvoustopkovými očky se SIC výplněmi, které jsou odolné vůči poškození a zároveň výborně vedou vlasec či šňůru. Použité sedlo umožňuje osazení i těch největších surfových navijáků a spolehlivě je udrží na svém místě. Rukojeť je kompletně potažena shrink materiálem se strukturou, která efektně doplňuje vizuál prutu. Za účelem pohodlnějšího uchopení během nahazování je konec rukojeti opatřen kónicky rozšířenou kovovou částí. Decentní design doplňuje také modré vinutí či 3K vzor nad rukojetí.


CAPRI Tele NXT jsme oproti předchozí generaci rozšířili o model 360cm s vrhací zátěží 150g, umožňující použití velkých krmítek či jiných zátěží.


CAPRI Tele NXT je modelem, ve kterém se nám podařilo skloubit spolehlivost, funkčnost a moderní design při zachování až překvapivě příjemné pořizovací ceny.


Technické parametry:


Model: 240cm/60g
Počet dílů: 5
Počet oček: 4
Průměr blanku nad rukojetí: 15,4mm
Hmotnost: 190g
Transportní délka: 87cm
Rukojeť: pogumovaná
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 49cm

Odeslat příteli informaci o produktu Delphin CAPRI Tele NXT 240cm/60g

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód