Kategorie


Zákaznický servis

Deštník s odepínací bočnicí zelený 250 cm 2,5 m

(3)

Tento deštník Carp system o průměru 250cm s odepínací bočnicí, umožnuje ochranu proti náhlé přeháňce a nepříjemnému větru. Jednoduchá konstrukce ...

1 045.00 Kč

864.00 Kč bez DPH
  • Skladem
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : DestnikSBocniciZeleny

Deštník s odepínací bočnicí zelený 250 cm 2,5 m

Tento deštník Carp system o průměru 250cm s odepínací bočnicí, umožnuje ochranu proti náhlé přeháňce a nepříjemnému větru.
Jednoduchá konstrukce a zpracování švů (pouze šité, nepodlepené) zaručuje pouze krátkodobou ochranu proti silnému dešti a větru. Tento výrobek se dnes již stal známou a běžnou součástí našeho rybářského života. Horní i boční díly jsou vyrobeny z nylonové tkaniny, která vám dokáže dostatečně ochránit všechno vaše rybářské vybavení před náhlou nepřízní počasí.

Tento deštník Carp system o průměru 250cm s odepínací bočnicí, umožnuje ochranu proti náhlé přeháňce a nepříjemnému větru. Jednoduchá konstrukce a zpracování švů (pouze šité, nepodlepené) zaručuje pouze krátkodobou ochranu proti silnému dešti a větru. Tento výrobek se dnes již stal známou a běžnou součástí našeho rybářského života. Horní i boční díly jsou vyrobeny z nylonové tkaniny, která vám dokáže dostatečně ochránit všechno vaše rybářské vybavení před náhlou nepřízní počasí.

Odeslat příteli informaci o produktu Deštník s odepínací bočnicí zelený 250 cm 2,5 m

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód