ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Delphin

Digitální váha Delphin LIFTO 75 UC

(3)

Pokud existuje dokonalá váha pro rybáře, je to určitě LIFTO! Tato nabíjecí digitální váha umožňuje měření hmotnosti v rozmezí od ...

452.00 Kč 554 Kč

373.55 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : VahaDelphinLifto75

Digitální váha Delphin LIFTO 75 UC

Pokud existuje dokonalá váha pro rybáře, je to určitě LIFTO! Tato nabíjecí digitální váha umožňuje měření hmotnosti v rozmezí od 10g až do 75kg s vysokou přesností. LIFTO má jednoduché ovládání pomocí tří tlačítek. Zapnutí, resp. vypnutí váhy probíhá zatlačením středního tlačítka s označením Power ON. Krátkými stisky tlačítka UNIT lze měnit jednotky hmotnosti (kg, lbs, JIN, oz), zobrazované na displeji. Čtvrtým stisknutím tlačítka UNIT přepnete váhu do formátu teploměru, který vám ukáže aktuální teplotu ve °C. Podsvícení displeje přes jasný den můžete vypnout 2 sekundovým podržením tlačítka UNIT, což přispívá k šetření baterie. Funkce TARE umožňuje vynulování zátěže na háku, což je vhodné pro vážení ryby bez zkreslujícího údaje vážící tašky.


Velkou výhodou váhy LIFTO je možnost dobíjení vestavěné baterie o kapacitě 200mAh přes vstup USB-C pro dobíjení baterky. Dobíjecí kabel je součástí balení. Díky nízké spotřebě vydrží velmi dlouho, což ve srovnání s klasickými váhami šetří vaši peněženku.


Kromě těchto funkcí váha disponuje také indikací slabé baterie či přetížení.


Navíc je vybavena 100 cm samonavíjecím pásem, čímž v jednom produktu dostanete kromě váhy také metr. Výhodou je také velmi pevná, masivní rukojeť pro uchopení, kterou lze zasunout tak, aby měla váha co nejkompaktnější rozměry. Háček zase můžete fixovat na zadní straně.


Takže ještě jednou. Nabíjecí váha s velkým měřicím rozsahem, nízkou spotřebou, podsvíceným displejem s vypínáním, více měrnými jednotkami, funkcí Tare, vestavěným měřicím pásmem, indikací přetížení a baterie, to celé zabaleno v kompaktních rozměrech. Delphin LIFTO je prostě dokonalá!


Technické parametry:
Výška (tělo váhy): 13,5cm
Výška (s rukojetí a hákem): 20cm
Šířka: 7cm
Kapacita váhy: 75kg
Hmotnost: 172g
Napájení: Li-ion 200 mAh

Odeslat příteli informaci o produktu Digitální váha Delphin LIFTO 75 UC

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód