Kategorie


Zákaznický servis

Carp System

Háčky Maruto Camo CJ Carp system 10ks

(3)

Speciální série háčků potažených barevným povlakem - barvou, která je antireflexní a zvyšuje úspěšnost při lovu. Pevné a velmi ...

64.00 Kč

53.00 Kč bez DPH
    Velikost háčku
    • skladem
    • ihned k odeslání
    Záruka 24 měsíců
    Vyr. číslo : HackyCSCamoCJ

Háčky Maruto Camo CJ Carp system 10ks

Speciální série háčků potažených barevným povlakem - barvou, která je antireflexní a zvyšuje úspěšnost při lovu.


Pevné a velmi ostré háčky japonské výroby - Maruto. Velmi vynikající háčky na lov kaprů.Kaprové háčky od CarpSystemu se vyznačují velkou pevností a dlouhou ostrostí hrotu.

Díky speciálnímu SEC tvaru (hladký efektivní oblouk) se tento háček automaticky otočí směrem ke spodnímu rtu a rychle se zasekne. Seciální naplocho kovaný točený drát dá háčku extra sílu a odolnost. Mikro protihrot je ideální pro rychlé zaháknutí a kromě toho se i snadno vyndává, čímž se snižuje poškození rybí tlamky na minimum. Krátké zarovnání vlasce umožňuje rychlý zásek. Velmi tenký hrot pak efekt umocňuje.

Po dlohouhé době a testovní jsou tyto nové háčky stvořeny pro nejlepší lov. Všechny modely jsou potaženy vrstvou speciální barvy, což eliminuje nežádoucí odlesk a hrot je ponechán pro ostřejší průnik.
Všechny háčky jsou vybaveny ultra ostrým a tvrdým hrotem.

Nové háčky jsou pro opravdu kapraře - specialisty!

Kamuflování kaprových montáží je velmi důležitou částí úspěchu moderního kapraře. Carpsystem pozvedl kamufláž na další úrověň představením speciálního potahu háčků! Po intenzivním vývoji a testování jsme uspěli a vytvořili potah, který má nejen skvělý vzhled, ale také zahrnuje excelentní vlastnosti háčků řady CAMO.
Háček je dostupný ve dvou verzích, s protihrotem a bezprotihrotu, ketrý určuje styl kaprového rybolovu.  CAMO jsou velmi ostré háčky s hrotem i bez. Výborné v kombinaci se smršťovacími hadičkami.

Odeslat příteli informaci o produktu Háčky Maruto Camo CJ Carp system 10ks

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód