ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Humminbird

Humminbird HELIX 7 CHIRP MSI GPS G4N

(3)

HELIX 7 CHIRP MEGA SI GPS G4N – čtvrtá generace s možností síťového propojení „Networking“ Nabízí MEGA Side Imaging, MEGA Down Imaging, ...

23 965.00 Kč 28 990 Kč

19 805.79 Kč bez DPH
  • skladem u dodavatele
  • do 1-2 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : HummHelix7ChirpMsiGpsG4N

Humminbird HELIX 7 CHIRP MSI GPS G4N

HELIX 7 CHIRP MEGA SI GPS G4N – čtvrtá generace s možností síťového propojení „Networking“

Nabízí MEGA Side Imaging, MEGA Down Imaging, Dual Spectrum CHIRP Sonar (2D), AutoChart Live, Interní vestavěný přijímač GPS a základní mapy Humminbird Basemap. Vylepšený 7ʺ (18 cm) displej s vysokým rozlišením, mnoho přednastavených pohledů i s obrazovkou dělenou pro zobrazení různých funkcí. Všechny modely HELIX 7 G4N podporují síťová propojení přes ethernet, Bluetooth, NMEA 2000, wi-fi a jsou kompatibilní s One-Boat Network, který přináší úplnou kontrolu a ovládání různých přístrojů na vaší lodi.

Ovládání tlačítky: ovládejte svůj HELIX dotykem tlačítka. Procházejte přednastavená zobrazení z uživatelsky přívětivého menu, pomocí měkkých tlačítek za jakýchkoliv povětrnostních podmínek.

MEGA Side Imaging: krystalicky čistý pohled pod hladinu s dosahem až 38 m na každou stranu. Poskytuje až 3× více detailů v porovnání se standardním SI sonarem.

MEGA Down Imaging: krystalicky čistý pohled do hloubky až 38 m přímo pod lodí. Poskytuje až 3× více detailů v porovnání se standardním DI sonarem.

Dual Spectrum CHIRP sonar: před každým náhozem bude znát co tam dole je, díky vysoce detailnímu zobrazení rybích oblouků a čistému zobrazení struktur pod vodou a dna.

Dual Spectrum CHIRP 2D sonar nabízí dvě možnosti vyhledávání – Wide Mode pro maximální pokrytí a Narrow Mode se kterým se lze soustředit na ty nejmenší detaily.

Vestavěný interní GPS přijímač a mapy Humminbird Basemap: Vylepšené základní mapy zjednoduší navigaci.

AutoChart Live: Vytvářejte své vlastní mapy v reálném čase, mapujte svá oblíbená rybářská místa a využívejte patentované funkce pro zobrazení izobat (vrstevnic pod vodou), tvrdosti dna, podvodní vegetace. Vestavěná paměť má kapacitu 8 hodin záznamu. Přístroj je kompatibilní s kartami AutoChart Zero Line SD, které poskytnou téměř neomezenou kapacitu pro mapování.

Kompatibilní s One-Boat Network: Tyto modely Humminbird lze jednoduše integrovat do sítě, kde spolu komunikují další přístroje značek  Humminbird a Minn Kota, což umožní přístup k dalším funkcím a nabídne další zjednodušení ovládání vašeho plavidla. Vy si tak budete moci užít čas strávený na vodě a věnovat se rybaření.

Ethernet Networking: Vysokorychlostní Ethernetová síť pro propojení dalších jednotek sonarů, plotterů, Minn Kota motorů vybavených i-Pilot Link a radarem Humminbird CHIRP.

Bluetooth: Bezdrátově, přímo z obrazovky vašeho Humminbirdu ovládejte další položky výbavy lodi, jako jsou kompatibilní modely teleskopických kotev Talon nebo kotev Raptor určených pro mělké vody. Přes Bluetooth lze též aktualizovat software pomocí aplikace  Humminbird FishSmart, která také zobrazí upozornění z vašeho chytrého telefonu na displeji sonaru Humminbird.

Připraveno pro síťové propojení NMEA 2000: Připojte displej sonaru k síti NMEA 2000 na lodi a získávejte informace o výkonnostních parametrech lodi, počasí, situaci na vodě apod. Balení obsahuje zobrazovací a ovládací jednotku sonaru (displej), sonarovou sondu určenou pro montáž na záď plavidla, napájecí kabel, upevňovací vidlici displeje a montážní pomůcky.

Kompatibilita: AIS, AutoPilot, Minn Kota US2 Sonar, Minn Kota Built-In MEGA DI, MEGA Live, One-Boat Network, Minn Kota i-Pilot Link, Minn Kota Talon/Raptor, NMEA 2000, Radar, LakeMaster, Coast Master, Navionics Gold/HotMaps, Navionics Platinum+, Platinum, GPS přijímač s elektronickým kompasem.

Další možnosti: snímek obrazovky, nahrávání sonaru, GPS Chartplotting (mapování), GPS Trackplotting (ukládání tras), tlačítka předvoleb zobrazení, X-Press Menu systém, upravitelné zobrazení digitálních hodnot. Vytváření vlastních zobrazení není možné, není kompatibilní s HDMI.

Co je co

Autochart Live: systém – funkce mapování, kterou jsou vybaveny všechny přístroje s GPS. Stačí jen zapnout funkci, a přístroj začne vykreslovat 2D mapu – topografii dna. Pokud není vložena SD karta, pak ukládá data do interní paměti přístroje. Pokud SD karta vložena je (a zvolena jako primární úložiště) pak se data zapisují na ní.

Autochart Zero Line Card: SD karta s obrysovými mapami vodních ploch Evropy, sloužící jako mapový podklad a úložiště dat. Po jejím vložení se zápis z funkce Autochart zobrazuje na reálné mapě.

velikost displeje - úhlopříčka 7" (18 cm)
pixel matrix displeje 1024H x 600V
barvy/stupně šedi 16ti bitová škála barev
sonarová sonda Dual Spectrum CHIRP, MEGA DI, MEGA SI
sonarové pokrytí 20°, 42°, 60° & (2) 86° @ -10dB, volitelné: 53 kHz, 50/Low Airmar CHIRP
frekvence CHIRP (kHz) 83/200 (75-155/130-250), Full Mode (150-220)
frekvence sonaru (kHz) CHIRP: Narrow Mode (180-240 kHz), Wide Mode (140-2
frekvence sonaru (kHz): volitelné: 50/83/200/455/800 kHz & 1.2 MHz
frekv. CHIRP Imaging (kHz) 455 (440-500), MEGA DI (1075-1150), MEGA SI (1075-
hloubkový dosah 1200 ft/360 m (standard), 3500 ft/1050m (volit. 50
hloubkový rozsah DI: 400 ft/120 m (455 kHz), 75 ft/22 m (MEGA)
stranový dosah SI: 800 ft/240 m (455 kHz), 250 ft/75 m (MEGA)
paměťová karta dual mikro SD
příkon 800 mA
napájecí napětí 10,8-20 V (DC-stejnosměrný)
výst. výkon ( efektivní=RMS) 500 W
výs. výkon( špička-špička=PtP) 4000 W
upevňovací vidlice obrazovky inch/cm: 10,54 x 5,8 x 3,68/27 x 15 x 9/naklápěcí
montáž na záď lodi
typ sondy XNT 9 HW MSI 150 T
měření teploty ano, alarm teploty, graf teploty
měření rychlosti ano - GPS

Odeslat příteli informaci o produktu Humminbird HELIX 7 CHIRP MSI GPS G4N

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód