ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Delphin

Krmítko Delphin Method QUIX L

(3)

Špičkové method feederové krmítko, navržené vývojovým týmem značky Delphin. Už na první pohled se vyznačuje specifickým tvarem žeber, díky kterému ...

36

váha 20g

39

váha 30g

41

váha 40g

43

váha 50g

48

váha 60g

53

váha 70g

58

váha 80g

62

váha 90g

67

váha 100g

  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : DelphinKrmitkoMethodQuixL

Krmítko Delphin Method QUIX L

Špičkové method feederové krmítko, navržené vývojovým týmem značky Delphin. Už na první pohled se vyznačuje specifickým tvarem žeber, díky kterému krmivo během nahazování výborné drží na krmítku a po dopadu na dno se snáze uvolňuje. Velkou výhodou krmítka QUIX je možnost snadné výměny olověné části spolu s tělem. Umožňuje to vyjímatelná trubička a drážka na olověné části. Po vysunutí trubičky z těla krmítka jej stačí složit z vlasce a použít jiné s rozdílnou hmotností. Taková variabilita vám poskytne možnost přizpůsobení se různým podmínkám během lovu, bez nutnosti zdlouhavého převazování koncové sestavy.

Tvar olověné zátěže spolu s výstupky zajišťuje nejen výborné rozložení hmotnosti, ale také perfektní stabilizaci na dně v lovném místě. Díky aerodynamickému tvaru a prodloužené trubičce je s krmítkem možné dosahovat velké vzdálenosti během nahazování.

Punc originality dodává produktu typická bordó barva a černé závaží s červenými skvrnami. V základu je krmítko dodáváno s rychlovýměnným obratlíkem s pojistkou a gumičkou proti zamotání.

Technické parametry:
krmítko 55x30x25mm
délka trubičky 85mm

Odeslat příteli informaci o produktu Krmítko Delphin Method QUIX L

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód