ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Minn Kota

Minn Kota Traxxis 45 V 36

(3)

MinnKota TRAXXIS 45 V 36 - Digitální maximizer zjednodušuje ovládání, plynulá regulace rychlosti. Když už najdete místo, kde ryby berou, ...

12 530.00 Kč 14 199 Kč

10 355.37 Kč bez DPH
  • skladem u dodavatele
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : ElMotorMinkotaTraxxis45V36

Minn Kota Traxxis 45 V 36

MinnKota TRAXXIS 45 V 36 - Digitální maximizer zjednodušuje ovládání, plynulá regulace rychlosti. Když už najdete místo, kde ryby berou, je dobré tam zůstat. Přesný nához je možný jen tehdy, pokud dokážete manévrovat s lodí tak,aby měla správné postavení. Traxxis je tak navžen. S ním bude řízení lodi zas o něco jednodušší. Tento model s variabilní změnou rychlosti je vybaven Digitálním Maximizérem, který významně prodlužuje dojezdovou vzdálenost lodi.
Tento motor lze sklopit jednoručně, což je nesporná výhoda např. v rizikových situacích.
1. NASTAVITELNÉ UTAŽENÍ ŘÍZENÍ. Nová objímka umožňuje nastavit samosvornost řízení na potřebnou úroveň. Můžete jej zcela uvolnit, anebo řídící tyč zcela zablokovat.
2. RYCHLÝ ZÁMEK NASTAVENÍ HLOUBKY SPUŠTĚNÍ MOTORU. Potřebujete motor rychle spustit hlouběji nebo naopak vytáhnout? S Traxxisem to bude snadné. Již žádné otáčení kolíčkem.
3. NOVÁ KORMIDELNÍ PÁKA. Traxxis vám umožní nejen kormidelní páku naklopit (až o 45°) ale i povytáhnout (o 15cm), takže ji budete mít vždy po ruce. Páka má navíc novou, ergonomickou rukojeť.
4. KOMPOZITOVÁ ŘÍDÍCÍ TYČ (NOHA) S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU. Kompozitové tyče jsou pevnější než ocel, prakticky nezničitelné s tím, že po propružení se navracejí do původního tvaru. Žádná deformace, žádná koroze. Zaručeně.
5. STISKNI A VÍŠ. Zjištění aktuálního stavu nabití akumulátoru jedním tlačítkem.

  • počet rychlostí vpřed / vzad variabilní plynulé
  • tah motoru ( Lbs ) 45
  • maximální napětí (Volt) 12
  • hmotnost lodi ( kg ) 950

Odeslat příteli informaci o produktu Minn Kota Traxxis 45 V 36

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód