ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Delphin

Naviják Delphin BRONZ 2T vel. 2000

(3)

Delphin BRONZ je kompaktní naviják s přední brzdou v originálním designu. Barevnou kombinaci tvoří tmavě bronzové tělo, které přechází až ...

309.00 Kč 387 Kč

255.37 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : NavijakDelphinBronz2T

Naviják Delphin BRONZ 2T vel. 2000

Delphin BRONZ je kompaktní naviják s přední brzdou v originálním designu. Barevnou kombinaci tvoří tmavě bronzové tělo, které přechází až do neutrální hnědé barvy. Tato barva je doplněna stříbrnými detaily, včetně cívky. Naviják kromě velmi povedeného vizuálu potěší zejména svojí cenou a spolehlivostí.


I přes svou cenu má naviják velmi plynulý chod, který je zajištěn použitím kvalitních ložisek a osvědčené konstrukce. Převodové poměry představují ideální kompromis pro daleké nahazování a rychlé stahování vlasce na cívku. Brzda má dostatečnou sílu a nenechá se zastrašit ani většími úlovky. Stavba navijáku je sice jednoduchá, ale dostatečně robustní. Naviják je navržen tak, aby s ním bylo možné co nejpohodlněji manipulovat a vychutnávat si chvíle strávené u vody. Cívka navijáku je osazena plastovým klipem pro zaklipování vlasce, což vám umožní přesné nahazování na stejné místo. Citlivá brzda s plynulým chodem umožňuje boj i s neúnavnou rybou a dokonale tlumí její náhlé výpady.


Delphin Bronz nabízíme v několika velikostech, díky čemuž si najde široké uplatnění v různých rybolovných technikách jako feeder, plavaná nebo přívlač.


Technické parametry:
Model: Delphin Bronz 2T
Kapacita navijáku mm/m: 0.14/405, 0.16/310, 0.18/245
Převodový poměr: 5.1:1
Počet ložisek: 2
Hmotnost: 215g

Odeslat příteli informaci o produktu Naviják Delphin BRONZ 2T vel. 2000

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód