ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Delphin

Naviják Delphin Legius 6T 6000

(3)

Naviják s volnoběžnou brzdou, který svojí unoverzálností, technickými parametry a vysokou funkčností splní očekávání i náročnějších rybářů. Výborně se hodí ...

979.00 Kč 1 330 Kč

809.09 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : NavijakDelphinLegius6000

Naviják Delphin Legius 6T 6000

Naviják s volnoběžnou brzdou, který svojí unoverzálností, technickými parametry a vysokou funkčností splní očekávání i náročnějších rybářů. Výborně se hodí k lovu různých druhů kaprovitých či jiných ryb na těžko ale i feeder. Díky stylovému designu excelentně doplní jakýkoli rybářský prut a stane se tak nedílnou součástí vaší výbavy.
 
Specifické frézování cívky s X-ovými otvory a efektní dřevěné madlo mu přidávají na eleganci a originálnosti. Základem navijáku LEGIUS je ovšem jeho odolné, pevné tělo a spolehlivý vnitřní mechanismus, což zaručuje jeho dlouhou životnost. Mechanismus disponuje soustavou až 8 (7+1) kuličkových ložisek, což se projeví jeho hladkým a tichým chodem. Vyvážený rotor a ideální převodový poměr 5.2:1 umožňují snadné a rychlé stahování montáží a příjemné zdolávání úlovků.

 

Citlivá volnoběžná i přední brzda poskytují dokonale přesné dávkování brzdné síly, ať už při záběru nebo během zdolávání.

 

V základu je LEGIUS dodáván s hlubokou kovovou cívkou, která disponuje zkosenou odhozovou hranou, pro snadnější odvíjení vlasce během nahazování. Svojí kapacitou pojme dostatečné množství vlasce potřebného při lovu na větší vzdálenosti. Cívka je navíc opatřena kovovým klipem, umožňujícím zaklipování vlasce za účelem co nejpřesnějších hodů na vaše krmné místo. V případě potřeby jsou k dispozici samostatně dokoupitelné hluboké i mělké náhradní cívky.

 

Technické parametry:

 

Model: Delphin LEGIUS 6T
Kapacita hluboké cívky mm/m: 0.25/430, 0.28/340, 0.30/300
Kapacita mělké cívky mm/m: 0.25/240, 0.28/190, 0.30/170
Převodový poměr: 5.2:1
Počet ložisek: 7+1
Hmotnost: 495g

Odeslat příteli informaci o produktu Naviják Delphin Legius 6T 6000

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód