ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Delphin

Naviják Delphin QUEEN 5T vel. 5000

(3)

Univerzální naviják s volnoběžnou brzdou, který se díky svým technickým parametrům a nabízeným velikostem výborně hodí k lovu různých druhů ...

764.00 Kč 997 Kč

631.40 Kč bez DPH
  • skladem u dodavatele
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : NavijákDelphinQueen5T

Naviják Delphin QUEEN 5T vel. 5000

Univerzální naviják s volnoběžnou brzdou, který se díky svým technickým parametrům a nabízeným velikostem výborně hodí k lovu různých druhů kaprovitých a jiných ryb, ať už na těžko nebo feeder. Svým designem je speciálně určen pro něžnější pohlaví a dokonale ladí se sérií produktů z řady QUEEN.

 

Základem navijáku je pevné ale lehké tělo z mimořádně odolného, tvrzeného ABS plastu, který bez problémů odolá i velké zátěži. Plynulý a hladký chod zajišťuje propracovaný vnitřní mechanismus s vyváženým rotorem a soustavou 3+1 kuličkových ložisek. Převodový poměr 5.2:1 umožní rychlé stahování montáže i bezproblémové zdolávání ryb. Pro pohodlnou manipulaci jsme naviják osadili kovovou kličkou s masivním pogumovaným madlem, které perfektně sedne mezi prsty.

 

Citlivá volnoběžná brzda vám umožní přesné nastavení brzdné síly při záběru což nepochybně ocení množství příznivců tohoto systému. Během zdolávání ryb vám zase excelentně poslouží přední brzda, umožňující dokonalé dávkování brzdné síly podle potřeby.

 

Samozřejmostí je hluboká kovová cívka, která disponuje zkosenou odhozovou hranou, pro snazší odvíjení vlasce během nahazování. Svojí kapacitou pojme dostatečné množství vlasce potřebného při lovu na větší vzdálenosti a to zejména u velikostí 6T a 7T. Cívka je navíc opatřena kovovým klipem, umožňujícím zaklipování vlasce za účelem co nejpřesnějších hodů na vaše krmné místo. V případě potřeby jsou k dispozici samostatně dokoupitelné hluboké i mělké náhradní cívky.

 

Technické parametry:

 

Model: Delphin QUEEN 5T
Kapacita hluboké cívky mm/m: 0.25/300, 0.28/240, 0.30/205
Kapacita mělké cívky mm/m: 0.25/150, 0.28/120, 0.30/105
Převodový poměr: 5.2:1
Počet ložisek: 3+1
Hmotnost: 377g

Odeslat příteli informaci o produktu Naviják Delphin QUEEN 5T vel. 5000

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód