ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Delphin

Naviják Delphin SHARX 3T vel. 3000

(3)

Delphin SHARX je ideální partner pro náročné souboje, který překvapí svou silou a precizním chodem. Díky karbonovému tělu a odlehčené ...

1 434.00 Kč 1 940 Kč

1 185.12 Kč bez DPH
  • skladem u dodavatele
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : NavijakDelphinSharx3T

Naviják Delphin SHARX 3T vel. 3000

Delphin SHARX je ideální partner pro náročné souboje, který překvapí svou silou a precizním chodem. Díky karbonovému tělu a odlehčené kovové cívce jsme minimalizovali hmotnost, ale díky použitým materiálům naviják neztrácí na pevnosti.


SHARX o velikost 6T je svými vlastnostmi přímo předurčen k lovu na těžkou přívlač, zároveň však nebude mít problém ani při lovu sumců na vábničku. Mechanismus uvnitř těla ukrývá převodový poměr 5.6:1, který společně se soustavou až 9+1 kuličkových ložisek zajišťuje tichý a plynulý chod.


Velikosti 3T a 4T disponují převodovým poměrem 5.2:1 a jsou ideálním společníkem při přívlači, feederu nebo plavané.


Naviják se již v základu prodává s karbonovými podložkami brzdy. Ty zajišťují ještě větší kvalitu, sílu brzdy a umožňují dokonalé dávkování brzdné síly přesně podle potřeby. Kovová klika je postavena na SCREW-IN systému, což znamená, že matice pro upevnění kliky je umístěna přímo v těle navijáku, čímž dochází k minimalizaci jakékoli vůle.


K pevnému a pohodlnému uchopení je klika osazena pogumovaným madlem, které usnadní zdolávání i těch nejbojovnějších úlovků. K navijáku SHARX lze dle potřeby dokoupit náhradní mělkou i hlubokou hliníkovou cívku.


Decentní design s prvky připomínajícími žraločí čelisti přesvědčí každého lovce, že v rukou drží ten správný naviják na trofejní úlovky.


Model: Delphin SHARX 3T
Kapacita základní cívky mm/m: 0.14/390, 0.18/235, 0.20/190
Převodový poměr: 5.2:1
Počet ložisek: 9+1
Hmotnost: 239g

Odeslat příteli informaci o produktu Naviják Delphin SHARX 3T vel. 3000

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód