ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

JSA fish

Naviják Lusson Feeder 5500

(3)

Moderní, precizní a robustní naviják top třídy s lehkým, pevným tělem z hořčíku (magnesium) a šroubovací kličkou přímo do ocelové ...

2 558.92 Kč 2 699 Kč

2 114.81 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : 701550NavijakLussonFeeder5500

Naviják Lusson Feeder 5500

Moderní, precizní a robustní naviják top třídy s lehkým, pevným tělem z hořčíku (magnesium) a šroubovací kličkou přímo do ocelové hřídele těla navijáku byl vymyšlen a vyroben tak, aby mohl snést ta nejpřísnější měřítka kvality!

Naviják Lusson Feeder má 6+1 zapouzdřených nerezových ložisek, kovovou (hliníkovou) cívku se dvěma klipy v různých barvách, precizní citlivou brzdu, překlapěč (oblouk) z jednoho kusu vysokopevnostního duralu, CNC obráběnou elegantní kličku, příjemnou pogumovanou rukojeť a všechny další funkce moderních method feederových navijáků!

Váha  391 g
Kapacita cívky 0,25mm/220m - jedno otočení cívky 90cm
ball bearings 6+1 Počet ložisek. Větší počet ložisek snižuje tření a umožňuje plynulejší otáčení a hladší chod navijáku.
gear ratio 4,6

 


Převodový poměr udává, kolikrát se rotor otočí kolem své osy na jedno otočení kličkou. Nižší převod je vhodný pro navíjení těžších nástrah, naopak vyšší převod umožňuje rychlejší navíjení vlasce na cívku.
light rubber grip Pohodlná, pogumovaná, odlehčená rukojeť kličky navijáku.​
2colors line clip

 


Cívka má dva klipy různé barvy.


2 metal line clip
Cívka obsahuje hned dva speciálně konstruované kovové klipy, díky kterým máte možnost zaklipování na dvě různé vzdálenosti.
anti twist system

 


Speciálně tvarovaná rolnička zabraňující kroucení vlasce při navíjení.
aluminium bail wire

 


Robustní, ale zároveň silný překlapěč navijáku vyrobený z hliníku.
s curve oscilation Konstrukce "S-Curve" se vyznačuje hladkou oscilací , která zajišťuje pricizní, rovnoměrné ukládání vlasce na cívku, což prodlužuje délku hodu.
metal spool Kovová cívka (aluminiová).
screw in handle Klička se šroubuje rovnou do ocelové hřídele hnacího ozubeného kola uvnitř navijáku. Zvýšení odolnosti a pevnosti, téměř dokonalá eliminace vůle.
cnc cut handle Klička navijáku vyrobená na CNC - lehká, elegantní, ale zároveň velmi pevná.
one piece bail wire Překlápěč a úchyt rolničky jsou vyrobeny z jednoho kusu vysokopevnostního materiálu , což zajišťuje lepší vedení ložiska rolničky.
magnesium body metal Kovové tělo navijáku s příměsí magnezia (hořčíku). Naviják je díky tomu lehčí, robustnější, odolnější a pevnější. To vše zaručuje dlouhou životnost.

Odeslat příteli informaci o produktu Naviják Lusson Feeder 5500

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód