Kategorie


Zákaznický servis

Sportcarp

Pelety Konopásek červené 3 kg 17 mm + 100 ml posilovače

(3)

Velmi atraktivní pelety vyrobeny podle originální receptury z populární směsi Richarda Konopáska. Od mnoha rybářů i ...

350.00 Kč 368 Kč

289.00 Kč bez DPH
  • 2
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : PeletyKonopasekCervene173

Pelety Konopásek červené 3 kg 17 mm + 100 ml posilovače

Velmi atraktivní pelety vyrobeny podle originální receptury z populární směsi Richarda Konopáska.

Od mnoha rybářů i zákazníků jsme mnohdy slyšeli, že si po domácku, různými způsoby, vyrábí pelety nebo různé rozpustné boilies z plavačkových směsí. Tyto směsi jsou velmi účinné, ale hodit je do vody ve formě koule, která je umíchaná s vodou zjednodušeně znamená, že ji pozře každá malá rybka. Proto si Vám dovolujeme nabídnout tento jedinečný produkt, který bude Vaším velkým pomocníkem při lovu kaprovitých ryb.


Tyto pelety jsou vyrobeny z léty prověřené a velmi úspěšné kaprové vnadící směsi Richarda Konopáska. K výrobě byla použita na jemno umletá směs, která byla pro zvýšení účinku navlhčena posilovačem a doplněna větším podílem atraktantů, které jsou použity ve vlastní vnadící směsi. Po několika více či méně úspěšných zkouškách se nám podařilo dosáhnout finálního produktu se kterým jsme velice spokojeni. Pelety jsou výborné pro rychlý lov a najdou uplatnění i při závodě v lovu kaprů, kde se nám při testech nadmíru osvědčily.

17 mm - Už velikost těchto pelet napovídá, že jsou určeny především jako pomocník při lovu kaprů. Větší rozměr zajišťuje, že je okamžitě nepozře drobná bílá ryba, ale zůstanou pro velké cejny a především kapry všech velikostí. Doba rozpadu je přibližně 2 hodiny. Peleta pomalu uvolňuje drobné částečky a zmenšuje se.

Balení po 3 kg je baleno ve kbelíku se 100 ml posilovačem zdarma.

Odeslat příteli informaci o produktu Pelety Konopásek červené 3 kg 17 mm + 100 ml posilovače

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód