Kategorie


Zákaznický servis

GABY s.c.

Plyšový polštář Kapr 36 cm Lysec

(3)

Plyšový polštářek Kapr (Cyprinus) - délka 36cm. Polštář vyrobený výhradně z polyesterových anti alergických materiálů. Potah je měkký a velice ...

164.00 Kč 280 Kč

135.54 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : PolstarKaprMalyLysec

Plyšový polštář Kapr 36 cm Lysec

Plyšový polštářek Kapr (Cyprinus) - délka 36cm.
Polštář vyrobený výhradně z polyesterových anti alergických materiálů. Potah je měkký a velice příjemný, výplň je polyesterový vatelin používaný v polštářích. Velice líbivý a vděčný dárek nejen pro rybáře, ale i všechny děti.

Představujeme Vám novou kolekci výrobků. Plyšové polštářky jsou vyrobeny z materiálu polyester hypoalergenní. Nátěrová hmota je měkká a náplň je polyesterová vata. Unikátní umělecké dílo bylo provedeno absolventy výtvarných umění v Krakově.

Velmi oblíbená ryba čeledi kaprovitých. Původně se objevil v povodí Kaspického moře, Aralského moře a Černého moře. Kapr se stal velmi populární chovnou rybou poté, co byl chován v Číně již v pátém století před naším letopočtem. Jedná se o ryby milující klidné teplé vody. Živí se larvami hmyzu, měkkýši a korýši. V posledních letech se stal ikonou sportovního rybolovu, díky jejich statečnosti a síle. Je velmi populární mezi rybáři po celém světě.

Odeslat příteli informaci o produktu Plyšový polštář Kapr 36 cm Lysec

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód