ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Flacarp

Pohybové čidlo FLACARP AL2 - Oboustranné

(3)

Pohybové čidlo FLACARP je určeno nejen pro rybáře, ale slouží pro hlídání lovného místa, bivaku, člunu, zaparkovaného automobilu, ...  Při detekci ...

2 785.00 Kč 3 490 Kč

2 301.65 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : FlacarpCidloOboustranneAL2

Pohybové čidlo FLACARP AL2 - Oboustranné

Pohybové čidlo FLACARP je určeno nejen pro rybáře, ale slouží pro hlídání lovného místa, bivaku, člunu, zaparkovaného automobilu, ... 

Při detekci pohybu vysílá signál na bezdrátový příposlech na vzdálenost až 1 km (ve volném prostoru), v běžných podmínkách až několik stovek metrů.

Vyráběno ve dvou verzích:

  • Jednostranné AL1 (detekční čidlo je umístěno ze zadní strany společně s LED)
  • Oboustranné AL2 (detekční čidlo je umístěno z obou stran zařízení)

Jednoduchá volba režimu detekce:

  • Prodloužený dosah, např. pro krátkodobé hlídání nejen lovného místa, ale i přístupové cesty. Dosah je u tohoto režimu cca 6 metrů u jednostranného čidla AL1. U oboustranné verze čidla AL2 je to 12 metrů (6 metrů z každé strany).
  • Druhý režim s vysokou odolností proti falešným poplachům, určený pro dlouhodobé hlídání lovného místa, např. v noci. Tady je dosah cca 3 metry u jednostranné verze čidla AL1. U oboustranné verze čidla AL2 je to 6 metrů (3 metry z každé strany).

Samotné pohybové čidlo umí po detekci pohybu nejen upozornit rybáře na jeho příposlechu, ale lze s ním spárovat i bivakové světlo FLACARP FL5 nebo vodotěsné LED světlo FLACARP FL6-RGB.

Čidlo obsahuje také integrované poziční LED světlo, které lze zapnout ručně i na dálku příposlechem (slouží jako maják při zavážení krmiva), nebo může být rozsvíceno při detekci pohybu nebo při záběru. Protože hlavní funkcí zařízení je hlídat a světlo je pouze doplňkovou funkcí, vybavili jsme zařízení automatickým vypnutí LED světla, v případě, že by jej rybář zapomněl vypnout, aby nedošlo k vybití baterie.

Pohybové čidlo je kompatibilní s výrobky FLACARP (se signalizátory, příposlechy, světly ...).

Napájení zajišťují dvě běžné mikrotužky (2xAAA), stejné baterie, jaké jsou u ostatních výrobků FLACARP.

Jaké vybrat čidlo? Jednostranné nebo oboustranné?

  • V případě, že chcete hlídat okolí lovného místa a nespouštět alarm vaším pohybem, je vhodnější jednostranné čidlo FLACARP AL1. Je opatřeno pohybovým senzorem jen ze zadní strany, takže jej namíříte před sebe, do prostoru, který chcete střežit (od vody, od cesty ...) a nebude zbytečně spouštěn alarm každým vaším pohybem. Jednoduše, nasměrováním čidla určujete prostor, který chcete v danou chvíli hlídat.
  • Na druhou stranu, pokud chcete zabezpečit prostor, kde se v danou chvíli nemá pohybovat nikdo, nebo vyžadujete větší dosah, je vhodnější oboustranné čidlo, které hlídá zepředu i zezadu (dosah je tedy dvojnásobný). 

Odeslat příteli informaci o produktu Pohybové čidlo FLACARP AL2 - Oboustranné

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód