ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

GABY s.c.

Polštář candát obecný 77 cm

(3)

Plyšový polštářek Candát obecný (Sander lucioperca) - délka 75cm. Polštář vyrobený výhradně z polyesterových anti alergických materiálů. Potah je měkký a ...

328.02 Kč 439 Kč

271.09 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : PolstarCandat

Polštář candát obecný 77 cm

Plyšový polštářek Candát obecný (Sander lucioperca) - délka 75cm.
Polštář vyrobený výhradně z polyesterových anti alergických materiálů. Potah je měkký a velice příjemný, výplň je polyesterový vatelin používaný v polštářích. Velice líbivý a vděčný dárek nejen pro rybáře, ale i všechny děti.

Představujeme Vám novou kolekci výrobků. Plyšové polštářky jsou vyrobeny z materiálu polyester hypoalergenní. Nátěrová hmota je měkká a náplň je polyesterová vata. Unikátní umělecké dílo bylo provedeno absolventy výtvarných umění v Krakově.

Je zde připraveno několik druhů ryb, s kterými se většina z nás setkala. Jsou zobrazeny ve velmi jemném barevném provedení a přirozené podobě.
Candát obývá všechny druhy vod, s výjimkou rychle tekoucích horských potoků. Prospívá v hlubokých jezerech, nádržích a velkých nížinných řekách. Tvar, zbarvení, stejně jako jeho způsob života vykazuje všechny vlastnosti dokonalého predátora. Candát je ryba velmi opatrná a mazaná, která se stala ikonou evropského rybolovu.

Odeslat příteli informaci o produktu Polštář candát obecný 77 cm

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód