ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

GABY s.c.

Polštář Kapr Monster 160 cm šupináč

(3)

Plyšový polštář Kapr (Cyprinus) - délka 160cm.Polštář vyrobený výhradně z polyesterových anti alergických materiálů. Potah je měkký a velice příjemný, ...

3 690.00 Kč 4 500 Kč

3 049.59 Kč bez DPH
  • skladem u dodavatele
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : PolstarKaprMonster

Polštář Kapr Monster 160 cm šupináč

Plyšový polštář Kapr (Cyprinus) - délka 160cm.
Polštář vyrobený výhradně z polyesterových anti alergických materiálů. Potah je měkký a velice příjemný, výplň je polyesterový vatelin používaný v polštářích. Velice líbivý a vděčný dárek nejen pro rybáře, ale i všechny děti. 

Představujeme Vám novou kolekci výrobků. Plyšové polštářky jsou vyrobeny z materiálu polyester hypoalergenní. Nátěrová hmota je měkká a náplň je polyesterová vata. Unikátní umělecké dílo bylo provedeno absolventy výtvarných umění v Krakově. 
Velmi oblíbená ryba čeledi kaprovitých. Původně se objevil v povodí Kaspického moře, Aralského moře a Černého moře. Kapr se stal velmi populární chovnou rybou poté, co byl chován v Číně již v pátém století před naším letopočtem. Jedná se o ryby milující klidné teplé vody. Živí se larvami hmyzu, měkkýši a korýši. V posledních letech se stal ikonou sportovního rybolovu, díky jejich statečnosti a síle. Je velmi populární mezi rybáři po celém světě.

Odeslat příteli informaci o produktu Polštář Kapr Monster 160 cm šupináč

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód