ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

GABY s.c.

Polštář Pstruh duhový 62 cm polštářek

(3)

Plyšový polštářek Pstruh duhový (Oncorhynchus mykiss) - délka 62cm. Polštář vyrobený výhradně z polyesterových anti alergických materiálů. Potah je měkký a ...

314.00 Kč 416 Kč

259.50 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : PolstarPstruDuh

Polštář Pstruh duhový 62 cm polštářek

Plyšový polštářek Pstruh duhový (Oncorhynchus mykiss) - délka 62cm.
Polštář vyrobený výhradně z polyesterových anti alergických materiálů. Potah je měkký a velice příjemný, výplň je polyesterový vatelin používaný v polštářích. Velice líbivý a vděčný dárek nejen pro rybáře, ale i všechny děti.

Představujeme Vám novou kolekci výrobků. Plyšové polštářky jsou vyrobeny z materiálu polyester hypoalergenní. Nátěrová hmota je měkká a náplň je polyesterová vata. Unikátní umělecké dílo bylo provedeno absolventy výtvarných umění v Krakově.

Přirozeně se vyskytuje v Severní Americe. Byl uměle rozšířen do téměř všech zemí světa. Velmi charakteristické je jeho zbarvení, především pestrý, "duhový" proužek, běžící po stranách těla. Pstruh duhový je bezesporu krásná, silná ryba, ceněná rybáři. Živí se malými vodními živočichy, hmyzem a malými rybami. Tento druh je ideální náhrada za divokou populací pstruhů, snadno se přizpůsobuje novým podmínkám.

Odeslat příteli informaci o produktu Polštář Pstruh duhový 62 cm polštářek

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód