ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

GABY s.c.

Polštář štika obecná 45 cm mini, polštářek

(3)

Plyšový polštářek Štika obecná (Esox Lucius) - délka 44cm. Polštář vyrobený výhradně z polyesterových anti alergických materiálů. Potah je měkký a ...

199.00 Kč 259 Kč

164.46 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : PolstarStikaMala

Polštář štika obecná 45 cm mini, polštářek

Plyšový polštářek Štika obecná (Esox Lucius) - délka 44cm.
Polštář vyrobený výhradně z polyesterových anti alergických materiálů. Potah je měkký a velice příjemný, výplň je polyesterový vatelin používaný v polštářích. Velice líbivý a vděčný dárek nejen pro rybáře, ale i všechny děti.

Představujeme Vám novou kolekci výrobků. Plyšové polštářky jsou vyrobeny z materiálu polyester hypoalergenní. Nátěrová hmota je měkká a náplň je polyesterová vata. Unikátní umělecké dílo bylo provedeno absolventy výtvarných umění v Krakově.

Je zde připraveno několik druhů ryb, s kterými se většina z nás setkala. Jsou zobrazeny ve velmi jemném barevném provedení a přirozené podobě.
Vyskytuje se téměř ve všech sladkých vod na světě, stejně jako v pobřežních oblastech mořských vod. Má všechny vlastnosti typické pro dravce, tvar a zbarvení jsou velmi charakteristické pro tento druh. Živí se lovem jiných vodních organismů, zejména ryb. Je velmi sportovní ryba, takže je v zájmu velkého množství rybářů. Štika je velmi citlivá na negativní změny v přirozeném prostředí, které se bohužel promítají do stále klesajícího množství tohoto druhu v našich vodach.

Odeslat příteli informaci o produktu Polštář štika obecná 45 cm mini, polštářek

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód