ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

GABY s.c.

Polštář Treska obecná - 75 cm GABY polštářek GTO

(3)

Plyšový polštářek Treska obecná (Gadus morhua) - délka 75cm. Polštář vyrobený výhradně z polyesterových anti alergických materiálů. Potah je měkký a ...

348.00 Kč 439 Kč

287.60 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : PolstarTreska

Polštář Treska obecná - 75 cm GABY polštářek GTO

Plyšový polštářek Treska obecná (Gadus morhua) - délka 75cm.
Polštář vyrobený výhradně z polyesterových anti alergických materiálů. Potah je měkký a velice příjemný, výplň je polyesterový vatelin používaný v polštářích. Velice líbivý a vděčný dárek nejen pro rybáře, ale i všechny děti.

Představujeme Vám novou kolekci výrobků. Plyšové polštářky jsou vyrobeny z materiálu polyester hypoalergenní. Nátěrová hmota je měkká a náplň je polyesterová vata. Unikátní umělecké dílo bylo provedeno absolventy výtvarných umění v Krakově.

Je zde připraveno několik druhů ryb, s kterými se většina z nás setkala. Jsou zobrazeny ve velmi jemném barevném provedení a přirozené podobě.

 

Mořská ryba z čeledi, která může dorůstat velikosti až 2m a hmotnosti 90kg. Jde o silnou a mohutnou rybu, která žije v hejnech, oblastech nad pevninským šelfem, kde v hloubce mezi 30 až 80 metry vyhledává svoji v podobě malých ryb (např. Sledi ) žijících ve velkých hejnech.

Odeslat příteli informaci o produktu Polštář Treska obecná - 75 cm GABY polštářek GTO

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód