ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Prut Carp Hunter Spod 3,75 m 5lbs, na zakrmovací raketu

(3)

Prut CARP HUNTER SPOD je skutečně cenově výhoný a přeci mimořádně odolný rybářský prut. Perfektní volba na krmení s použitím ...

1 185.00 Kč 1 390 Kč

979.34 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : PrutCarpHunterSpod

Prut Carp Hunter Spod 3,75 m 5lbs, na zakrmovací raketu

Prut CARP HUNTER SPOD je skutečně cenově výhoný a přeci mimořádně odolný rybářský prut. Perfektní volba na krmení s použitím rakety. Délka 3,75m, 50mm první očko, dělená protismyková rukojeť, to vše slouží k bezproblémovému krmení i za hranici 100 metrů. Doporučený je na krmení s použitím rakety, spomb.

 


Pruty vyráběné z klasických kompozitních materiálů charakterizuje jejich měkkost, pomalá akce a jsou vysloveně dobře zatížitelné. Díky použitému materiálu jsou kompozitní pruty méně náchylné na poškození, odolnější proti vnějším vlivům, nárazům než mají pruty vyrobené z karbonu.
Na prut byl aplikovaný nejčastejši používaný šroubovitý držák navijáku. Jeho několik desetiletí trvající oblíbenost spočívá v jednoduchosti a spolehlivé konstrukci. Na připevnění navijáku slouží dvě umělohmotné části, z kterých je jednu možné připevněnit rozměrnou maticí.
Takzvaný SIC (sicílium- karbid) očka byly od začátku typické pro pruty nejvyšší kategorie. Díky nadprůměrné odolnosti proti opotřebení a vysloveně malé hmotnosti, se staly jedním z nejoblíbenější typů pro výrobce prutů.

Odeslat příteli informaci o produktu Prut Carp Hunter Spod 3,75 m 5lbs, na zakrmovací raketu

Opište tento kontrolní kód

Brandon Kelley 26.11.2021
Naváděcí očko
Jaký průměr má naváděcí očko?

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód