Kategorie


Zákaznický servis

Moss

Prut Delphin Impala Carper 360 cm / 3 Lbs 2 díly

(3)

Řada prutů IMPALA Carper je už druhou generací tohto velmi oblíbeného modelu, vyší série kaprových prutů. Vyznačují se štíhlým blankem ...

1 785.00 Kč 2 105 Kč

1 475.21 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : PrutDelphinImpala3602dily

Prut Delphin Impala Carper 360 cm / 3 Lbs 2 díly

Řada prutů IMPALA Carper je už druhou generací tohto velmi oblíbeného modelu, vyší série kaprových prutů. Vyznačují se štíhlým blankem a dokonalou parabolickou akcí. Každé zdolávání pro vás bude požitkem! Každý nához bude atakovat vaše maximální limity. Tento špičkový prut navíc nabízí absolutně  neokoukaný design, jehož matná hnědá barva blanku proslavila už první generaci. Šperkem je navíc spojení této barvy s měděnými prvky, pruty Impala jso tak decentním klenotom každého břehu. Dělená rukojeť je vyrobená z hnědého FullShrink materiálu a doplněná je efektní hnědou koncovkou z EVA materiálu, která je ukončena elegantní hliníkovou koncovkou v měděné barvě s logom.
Prut je osazený nejnovějším modelem sedla navijaka FUJI, které je ergonomicky tvarované a výborně se drží v ruce a taktéž odlehčenými SiC očky. Ty dokonale rozdělují sílu po celé délce blanku a spolehlivě vedou vlasec.
Další novinka, kterou přináší druhá generáce prutů IMPALA je technologie PowerJoin. U této technologie se na konci každého dílu umisťuje zpevňující kroužek z hliníku, kterým jsme dosáhli zpevnění spojů.
Technické parametry:
Délka 3,60 m
Vrhací zátěž : 3 Lbs
Průměr blanku nad rukojetí : 13,97mm
Počet oček: 6
Transportní délka : 185cm
Hmotnost : 378g
Počet dílů : 2
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla) : 63cm
Velikost největšího očka : 50 mm

Odeslat příteli informaci o produktu Prut Delphin Impala Carper 360 cm / 3 Lbs 2 díly

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód