ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Delphin

Prut Delphin SymbolCAT Bronze 255cm

(3)

Rychlý, odolný a spolehlivý prut, přesně to je definice SYMBOL CAT Bronze. Poradí si bez zaváhání i s těmi největšími ...

1 184.95 Kč 1 552 Kč

979.30 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : PrutSymbolCatBronze255

Prut Delphin SymbolCAT Bronze 255cm

Rychlý, odolný a spolehlivý prut, přesně to je definice SYMBOL CAT Bronze. Poradí si bez zaváhání i s těmi největšími bojovníky v našich vodách.

Základní model sumcových prutů za mimořádně příznivou cenu. SYMBOL CAT Bronze s vrhací zátěží do 500g hravě zvládne velké protivníky, ale i při menších kouscích pocítíte výhody polo-parabolické akce. Z naší nabídky si můžete vybrat ze tří různých délek, a to dle vámi preferovaného stylu rybolovu. Pruty můžete klidně použít i při mořském rybolovu a zachytat si tresky nebo tropické druhy ryb, které vynikají svou bojovností. Prut není z kategorie tuhých, neohebných „kolíků“, ale velmi pěkně pracuje a dokáže tak odpružit výpady ryb. Silný, 24T blank ve vylepšeném designu o bronzový nádech je osazen vícero pevnostními očky, kvůli lepší vytíženosti blanku. Spojení dílů je zajištěno zesíleným karbonem. Nad sedlem navijáku se nachází oboustranně zúžená EVA rukojeť, určená pro silové zdolávání ryb, se kterou se vám podaří vytvořit větší páku. Rukojeť je plná, nedělená, vyhotovená z bronzové EVA pěny, kterou snadno očistíte od nečistot. Mohutné DPS sedlo můžete bez problémů osadit i tím největším sumcovým navijákem. SYMBOL CAT Bronze je důkazem toho, že dobrý sumcový prut vás nemusí stát celý majetek.

Technické parametry:
Model: 255cm/500g
Počet dílů: 2
Počet oček: 9
Průměr blanku nad rukojetí: 15,5mm
Hmotnost: 394g
Transportní délka: 135cm
Rukojeť: EVA pěna
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 59cm

Odeslat příteli informaci o produktu Prut Delphin SymbolCAT Bronze 255cm

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód