Kategorie


Zákaznický servis

JSA fish

Rybářské rohlíkové boilies 15mm Akce

(3)

Vysušené rohlíkové kuličky na silikonovém úchytu nabízíme v osmi aromatických příchutích a barvách. Přemýšleli jsme o velikosti ideálního rohlíkového boilies, ...

35

Natural

  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : JsaRohlikoveBoilies15

Rybářské rohlíkové boilies 15mm Akce

Vysušené rohlíkové kuličky na silikonovém úchytu nabízíme v osmi aromatických příchutích a barvách. Přemýšleli jsme o velikosti ideálního rohlíkového boilies, aby jak v suchém, či rozmočeném stavu připomínalo klasické boilies. Proto zvolili ideální průměr mezi 10 a 15 mm ve vysušeném stavu.
Lisované rohlíkové boilies . Jak se rohlíkové boilies chová ve vodě? V chladnější postupně bobtná asi 2 hodiny až na průměr 22 mm, přičemž je uvnitř ještě tvrdé jadérko 4 mm. Po 5-ti hodinách se uplně nafoukne na průměr 25 mm. Popsané chování kuliček a časy jsme zjistili při zkouškách ve sklenici. V létě při teplejší vodě se výše popsaný proces urychlí o zhruba 1 hodinu. Dalším faktorem je množství bílých ryb v revíru a jejich aktivita. Máme vyzkoušeno, že první záběry následují již po několika minutách - obzvláště při lovu s krmítkem.
Rohlíkový boilies je jednou z nejoblíbenějších nástrah.
Tip - vyzkoušejte navlhčit ve vodě a pak obalit v práškovém posilovači a nebo v tekutém posilovači.
Nástraha určena k lovu kaprovitých ryb přímo na háček .Doporučujeme používat pevné háčky ze slabšího materiálu,tak aby byla zaručena vznášenlivost nástrahy nade dnem. Toto nové uchycení nástrahy je připraveno pro umístnění háčku v několika bodech, které jsou naznačeny na spodní straně silikonového dílku. Háček připevníme tak, že na ukazováček jedné ruky položíme rohlíkové boilies a palcem přidržíme spodní díl určený k napíchnutí háčku na ploše rohlíku. Háček propíchneme na vyznačeném místě tak, aby pouze špička háčku pronikla dírkou a částečně se zapíchla do rohlíku.Uvolníme palec tak, aby špička háčku zůstala napíchnutá v silikonovém dílku a háček nebyl zapíchnutý v rohlíku. Poté protáhneme háček až do obloučku háčku. Háček můžeme zapíchnout do libovolné dírky,podle toho jak chceme mít rohlík ve vodě pohyblivý. Počet kuliček v balení 50-60ks.

Odeslat příteli informaci o produktu Rybářské rohlíkové boilies 15mm Akce

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód