ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Formax

Rybářský vlasec Formax Multicast 600m

(3)

Vlasec na položenou kombinované barvy zeleno/zelené v MULTICOLOROVÉM provedení je vynikající na lov veškerých ryb. Vyniká svojí stálostí a pevností ...

209

0,20 mm / 5,3 kg

224

0,22 mm / 7,6 kg

239

0,25 mm / 8,4 kg

285

0,30 mm / 11,7 kg

299

0,35 mm / 14,5 kg

  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : VlasecFormaxMulticast600

Rybářský vlasec Formax Multicast 600m

Vlasec na položenou kombinované barvy zeleno/zelené v MULTICOLOROVÉM provedení je vynikající na lov veškerých ryb. Vyniká svojí stálostí a pevností v uzlu.
Nemá paměť. Nová řada potápivých vlasců od firmy FORMAX, byla vyvinuta speciálně dle požadavků středoevropských kaprařů. Vlasce jsou vyrobeny v Japonsku, což je zárukou jejich nejvyšší kvality. Jedná se o jedny z nejpevnějších monofilamentů na světě, které vynikají nejen silou v tahu, ale i větší citlivostí. Díky tomu můžete rychleji reagovat na záběr ryby a zdolat ji. Vlasec vyvinutý ve 4 barevném spektru pro absolutní neviditelnost na jakékoliv struktuře dna. Je proto určen zejména pro kapraře a lov na položenou - umí se přizpůsobit kombinaci barev kamení, tlejícího listí, dřeva a vodních trav. Má vysokou pevnost v uzlu, je velmi odolný proti oděru a přetažení vlasce, je také odolný proti UV záření díky své dvojté silikonové vrstvě a základní páteři vlasce polymeru Novamid, který je považován za jeden z nejhladších na trhu. Vlasec se nekroutí a má vynikající odhozové vlastnosti.

Odeslat příteli informaci o produktu Rybářský vlasec Formax Multicast 600m

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód