ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Delphin

Rychlospojka signalizátoru Delphin MagneQUICK / 2ks

(3)

Inovativní rychlospojka, která byla důmyslně navržena a dlouhodobě testována vývojovým týmem značky Delphin. MagneQUICK funguje na principu extra silného magnetu ...

248.98 Kč 333 Kč

205.77 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : DelphinRychlospojkaMagneQuick2ks

Rychlospojka signalizátoru Delphin MagneQUICK / 2ks

Inovativní rychlospojka, která byla důmyslně navržena a dlouhodobě testována vývojovým týmem značky Delphin. MagneQUICK funguje na principu extra silného magnetu uvnitř a systému výstupků a zářezů, které do sebe univerzálně pasují. Signalizátor si natočíte do vrchní části a spodní uchytíte do stojanu/vidličky. Následně obě části spojíte zakliknutím magnetu a sestava je připravena k použití. Po rybaření část se signalizátorem jednoduše rozpojíte jedním tahem a signalizátor uschováte pro transport. Odpadá tak dlouhé šroubování signalizátoru před každým rybařením. S rychlospojkou MagneQUICK jste připraveni okamžitě začít lovit.

Tělo je kompletně kovové, vyhotovené CNC opracováním, což zajišťuje dlouhou životnost produktu. Magnet uvnitř spolu s výřezy na obvodu se starají o to, že jednotlivé části do sebe dokonale zapadají a kompaktně drží spolu bez vůle či možnosti protáčení a svévolného vypadnutí. Díky dostatečnému počtu zářezů si nastavíte signalizátor do požadované polohy a nehrozí žádné přetáčení, jak tomu bývá u modelů s kuličkovými ložisky.

MagneQUICK je opatřen standardizovaným závitem, což umožňuje použití s drtivou většinou standardně vyráběných signalizátorů. Rovněž závit MagneQUICKu sedne do všech stojanů, či vidliček.

Balení obsahuje 2 kusy.

Technické parametry
Vnější průměr: 15mm
Výška: 41mm

Odeslat příteli informaci o produktu Rychlospojka signalizátoru Delphin MagneQUICK / 2ks

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód