ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Delphin

Tripod Delphin Static Rodpod stojan

(3)

Je pevný, stabilní a variabilní stojan v příjemné cenové kategorii. Součástí dodávky je přepravní, impregnované pouzdro.Nohy tripodu, jsou vyrobeny z ...

1 769.00 Kč 1 930 Kč

1 461.98 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : TripodDelphinStatic

Tripod Delphin Static Rodpod stojan

Je pevný, stabilní a variabilní stojan v příjemné cenové kategorii. Součástí dodávky je přepravní, impregnované pouzdro.
Nohy tripodu, jsou vyrobeny z lehkého, ale robustního 22mm kulatého profilu. Profily jsou povrchově barvené práškovou barvou, která nabízí vynikající ochranu proti korozi, opotřebení a agresivnímu prostředí. Všechny závity (vnější i vnitřní) jsou vyrobeny z mosazi, což výrazně přispívá k celkové trvanlivosti stojanu.
Nepopíratelnou výhodou Tripodu Static oproti běžným stojanům, které jsou postaveny na kulatých profilech je, že Delphin STATIC má vytvořené drážky ve výsuvných profilech ramen tak, aby zabránily nežádoucímu "protáčení se" stojanu, při zatížení na jedné straně. Pro zajištění maximální stability je středový kloub vybaven hákem pro zavěšení zátěže, která zvýší jeho stabilitu, zejména za silného větru.
Delphin STATIC umožňuje nastavení variabilní výšky i sklonu prutů. K tomuto účelu slouží tři teleskopické nohy a centrální kloub, který dovoluje nastavení sklonu. Délku stojanu můžete nastavit v rozmezí 75-130cm, v případě nastavení sklonu můžete pruty dostat až do výšky kolem 120cm.
Technické parametry:
Počet prutů: max.3
Výška nohou: 40-65cm
Nastavení délky vrchní části: 75-130cm
Šířka přední hrazdy: 43cm
Šířka zadní hrazdy: 38cm
Hmotnost: 2,5kg
Transportní rozměry: 85x35x15cm

Odeslat příteli informaci o produktu Tripod Delphin Static Rodpod stojan

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód