ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Carp Servis Václavík

Vnadící směs Megacarp 3 KG

(3)

Tato vnadící směs je vyrobena převážně z tepelně upravovaných surovin, které velmi aktivně působí na vjemy ryb. Je zvýrazněna pachovým stimulátorem. ...

138

Cherry (červená)

138

Vanilka (žlutá)

138

Mrtvola (červená)

138

Mango (červená)

138

Scopex (červená)

138

Čokoláda (černá)

138

Med (žlutá)

138

Jahoda (červená)

  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : VnadiciSmesMegacarp3kg

Vnadící směs Megacarp 3 KG

Tato vnadící směs je vyrobena převážně z tepelně upravovaných surovin, které velmi aktivně působí na vjemy ryb. Je zvýrazněna pachovým stimulátorem. Dále obsahuje některá zajímavá semena a pulzující částice, jež napomáhají vzlínacímu efektu. Vlivem tohoto vzlínání se vytváří tzv. mrak, který je základem úspěšného přilákání ryb. Použití je univerzální pro většinu kaprovitých ryb. Do této vnadící směsi doporučujeme přimíchat některé z vyzkoušených příměsí - konopí mleté, konopí pražené, carse ptx, melasu, CSL, měkčenou kukuřici atd. Tyto příměsi zvyšují atraktivitu vnadící směsi pro kapry a tak i vaši naději na úspěch.
Alespoň 30 minut před použitím vnadící směs rozmíchejte s vodou a případně některou z příměsí tak, aby byla optimálně navlhčena a dobře pojila. Těsně před použitím směs ještě jednou dovlhčete, protože směs tzv. bobtná a voda se do ní vsakuje. Intenzivním rozmícháním docílíte dobrého provzdušnění a vyvarujete se nežádoucích hrudek.

Odeslat příteli informaci o produktu Vnadící směs Megacarp 3 KG

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód