ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Delphin

Delphin LYCAN TeleFEEDER 330cm / 80g + 3 špičky

(3)

Výjimečný teleskopický prut, ve kterém jsme skloubili kompaktní transportní rozměry se všemi požadavky kvalitního feederového prutu. Přesně tyto parametry v ...

1 369.01 Kč 1 524 Kč

1 131.41 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : PrutDelphinLycanTeleFeeder330

Delphin LYCAN TeleFEEDER 330cm / 80g + 3 špičky

Výjimečný teleskopický prut, ve kterém jsme skloubili kompaktní transportní rozměry se všemi požadavky kvalitního feederového prutu. Přesně tyto parametry v sobě nese LYCAN Telefeeder.

Prut, jehož deviza spočívá zejména v minimalistických rozměrech při transportu. Jednotlivé segmenty jsou tvořeny kvalitním blankem, které po vysunutí vytvářejí perfektně pracující celek s parabolickou akcí. Prut je po celé délce zpevněný PowerWrap technologií, tedy dodatečným vinutím karbonu kolem blanku. To má za úkol navýšení pevnosti (ne však tuhosti) ale také odolnosti vůči mechanickému poškození, což se v praxi projeví mnohem vyšší životností. Sekundární výhodou této technologie je působivý strukturovaný povrch blanku, díky kterému prut nabývá jedinečný originální vzhled. Ten je zvýrazněn i na dotyk velmi příjemnou rukojetí z EVA pěny, která spolu s PowerWrap ovinem vytváří skvělý, protiskluzový povrch.

Koncovka prutu je vyřešena designově velmi působivě a díky kónickému rozšíření se při nahazování v ruce drží velmi pohodlně. Jednotlivé díly jsou osazeny pevnými jednostopými očky, které dokonale vedou vlasec a přispívají ke snížení celkové hmotnosti prutu.
Díky ideální vrhací zátěži je LYCAN Telefeeder opravdu univerzálním feederovým prutem, který potěší transportními rozměry, zajímavým designem a skvělou kvalitou za přijatelnou cenu.

Model: 330cm / 80g
Počet dílů: 4
Průměr blanku nad rukojetí: 13mm
Počet oček (prut + špička): 4 + 5
Transportní délka: 83cm
Hmotnost: 156g
Rukojeť: FullShrink
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 50cm
Špičky: CarbonGlass- U-Light, Light, Medium

Odeslat příteli informaci o produktu Delphin LYCAN TeleFEEDER 330cm / 80g + 3 špičky

Opište tento kontrolní kód

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

Opište tento kontrolní kód